KONST / Litografier / Grafiskt blad 13914550
*
nr 1391 4550
Mats HÃ¥dell
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 20:04:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/4 07:57:14
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsportträtt gicléetryck marinmotiv mats hådell norrskär skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård sverige vatten vaxholmsbåt
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Mats HÃ¥dell
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
nr 1391 4550
Mats HÃ¥dell
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/4 07:57:14 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsportträtt gicléetryck marinmotiv mats hådell norrskär skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård sverige vatten vaxholmsbåt
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03